} catch (NudnaPracaException e) {

       joinSiemensDigitalLogistics();

}

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO Siemens Digital Logistics?

Budujemy własny produkt tworząc jednocześnie świetny zespół specjalistów.
U nas piszesz kod, który coś znaczy i masz swobodę w wyborze projektów.  

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Globalnym Centrum Technologii należącym do grupy Siemens. Nasz główny produkt - platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw.

CO OFERUJEMY?

Zgrany i zadowolony zespół to nasza domena. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników by osiągnąć maksymalny poziom ich satysfakcji i zaangażowania. Pracując u nas masz do wyboru wiele ciekawych opcji.

STAŻE I PRAKTYKI

Szukasz idealnego miejsca do odbycia praktyk lub stażu? Siemens Digital Logistics to dobry wybór!
Zapoznaj się z naszą propozycją i sprawdź co możesz u nas zyskać!

SIEMENS NA UCZELNIACH

Jako firma staramy się wspierać wszelkie inicjatywy studenckie. Już od pierwszych lat studiów nawiązujemy również współpracę z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami. Sprawdź gdzie możesz się z nami spotkać!

NASI PRACOWNICY

SIEMENS to przede wszystkim ludzie, dzięki którym możemy realizować najbardziej abstrakcyjne projekty. Spójrz na Siemens Digital Logistics z perspektywy naszych pracowników i przekonaj się jaka naprawdę jest nasza firma i jakie stworzy Ci możliwości.

Dlaczego warto z nami pracować?

 

Jeśli nie lubisz nudy, chcesz być częścią zgranego zespołu, a także mieć poczucie, że robisz coś naprawdę ważnego - zgłoś się do nas! 
Wyślij nam swoje CV! Jeśli okaże się, że do siebie pasujemy, zostanie tylko podpisanie umowy i pierwszy dzień w pracy!
Pamiętaj, że dla nas liczy się Twoja chęć do poszerzania horyzontów oraz Twoje umiejętności i wiedza.
W Siemens Digital Logistics czeka na Ciebie nie tylko ciekawa praca, ale również rewelacyjna atmosfera. Działamy w pięcioosobowych zespołach, w zwinnej metodologii. Każdy z zespołów zajmuje osobny pokój - tu nie ma systemu open space. Są za to miejsca na relaks i rozrywkę.
Lubisz tworzyć i wymyślać nowe rzeczy? Skontaktuj się z nami;)

DOŁĄCZ DO NAS

Junior Software Engineer
Wrocław, Polska
Systems Administrator (Linux)
Wrocław, Polska
Full Stack Software Engineer - Java
Wrocław, Polska
Junior IT Operations Specialist (Linux)
Wrocław, Polska
 

OFERUJEMY

Ciekawe projekty

W Siemens Digital Logistics nigdy nie ma nudy i stagnacji. Ze względu na ciągły rozwój, jak i również elastyczność naszego rozwiązania, przybywa nowych projektów, z których żaden nie jest taki sam. Dodatkowo, cały czas pracujemy nad usprawnieniami platformy i jej nowymi fukncjonalnościami, co również sprzyja kreatywności i jest źródłem satysfakcji naszych pracowników. Jeśli zatem masz ochotę być częścią zespołu, który realnie wpływa na sukces takich firm jak: BASF, DHL, BAT, Porsche, BMW czy Ford, to dołącz do nas!

Team Building

W Siemens Digital Logistics ogromną wagę przywiązujemy do budowania zespołu. Dlatego też każdy zespół otrzymuje od nas własny budżet na tego typu działania, w ramach którego może wybrać dowolną formę integracji, wychodząc np. na kręgle, bilarda, gokarty czy paintball - decyduje kreatywność i demokracja! Oprócz tego dział HR organizuje cykliczne eventy, które mają na celu integrację całej firmy. Przynajmniej raz w roku taka impreza odbywa się w formie wyjazdowej.

Autonomia

Jest to zdecydowanie nasza najmocniejsza strona, która wyróżnia nas wśród innych firm IT. Ze względu na przyjęty przez nas system pracy, każdy pracownik ma swobodę działania w ramach danego projektu, co przekłada się realnie na wydajność i efektywność. Każdy, kto ma swój pomysł na to, jak usprawnić nasze rozwiązanie, ma szansę go zrealizować - wspieramy kreatywność naszych pracowników i kibicujemy im, stwarzając możliwość samorealizacji i podejmowania samodzielnych decyzji.

Benefity

Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy szereg różnego rodzaju benefitów. Dla osób aktywnych fizycznie przygotowaliśmy kartę Multisport, dzięki której bez żadnych opłat mogą dowolnie korzystać ze sportowych atrakcji. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany sportem i wolisz inaczej spędzać wolny czas, mamy dla Ciebie coś równie atrakcyjnego, a mianowicie Program Kafeteryjny, za pomocą którego możesz w każdym miesiącu zamówić sobie dowolny dowolny benefit jak np. bilet do kina czy do teatru, bon podarunkowy, np. do Empiku, Saturna, Ikei, itp. Jeździsz często samochodem? W kafeterii masz również możliwość wyboru bonu paliwowego do stacji BP.

Kolejnym benefitem jest pakiet medyczny, dzięki któremu Ty i Twoja rodzina macie zapewnioną prywatną opiekę medyczną na najwyższym poziomie oraz dostęp do wielu placówek medycznych i specjalistów na terenie całej Polski.

Szkolenia i konferencje

Siemens Digital Logistics zdecydowanie wspiera rozwój pracowników. Zależy nam na tym, by każdy z nich pogłębiał swoją wiedzę i konsultował ją z najlepszymi specjalistami z branży, przy okazji różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Właśnie dlatego stworzyliśmy program, dzięki któremu każdy z naszych pracowników może wybrać dowolne szkolenie lub konferencję, w dowolnym miejscu na świecie, a my umożliwiamy wzięcie w nim udziału. Wystarczy wypełnienie wniosku i wskazanie konferencji, a potem już tylko zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią w zespole.

Oprócz szkoleń branżowych, uruchomiliśmy również lekcje angielskiego dla chętnych, którzy mają ochotę szlifować język pod okiem native speaker'a. 

Nowoczesne biuro, pełne niespodzianek

Wraz z końcem kwietnia 2013 roku zmieniliśmy siedzibę i przenieśliśmy się do nowego biura w budynku Aquarius Business House, przy ul. Swobodnej 1, we Wrocławiu. Biuro zastało zaprojektowane w taki sposób, by każdy poczuł się tutaj szczególnie. Znajdziemy tutaj nie tylko standardowe pokoje 5-6cio-osobowe (nie pracujemy w systemie Open Space), ale również takie pomieszczenia jak:

- fun room, ze stołem z piłkarzykami oraz konsolą Nintendo Wii,

- chillout room, gdzie można swobodnie położyć się na wygodnej kanapie i posłuchać muzyki,

- budka telefoniczna, w której siadając na wygodnym fotelu możesz swobodnie porozmawiać przez telefon,

- kuchnia, a w niej, oprócz domowej atmosfery, nowoczesny ekspres do kawy, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednego smakosza,

- place spotkań, które zostały zaaranżowane w taki sposób, by maksymalnie umożliwić naszym zespołom odbycie krótkich narad.

AX4 - The Digital Supply Chain

AX4 jest internetową platformą logistyczną oferowaną w systemie SaaS ( Software as a Service).
Platforma ta została stworzona i jest utrzymywana przez Siemens Digital Logistics (kiedyś AXIT).
AX4 jest podstawą naszej działalności, a jej ulepszanie jest jednym z głównych zadań zespołu R&D.
AX4 odzwierciedla fizyczny przepływ towarów i związanych z nim informacji w ramach procesów całego przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem platformy decydenci mają stały dostęp do wszystkich danych istotnych dla transportu i zarządzania łańcuchem logistycznym.
Na bazie opracowanych samodzielnie standardów Siemens Digital Logistics modeluje procesy transportowe indywidualnie dla każdego klienta (Supply Chain by Design). Oferowane rozwiązanie wyróżnia się również wysokim poziomem elastyczności w zakresie integracji firm i posiadanych przez nie rozwiązań IT (Supply Chain Integration).